Správa Facebook stránok do Webnato

Vy poznáte svoj biznis. My poznáme náš.

Správa firemných FB stránok
bez zbytočných rečí

Objavíme vašu
cieľovú skupinu na Facebooku

Vylepšíme vašu
reputáciu

Prinesieme vám
nových zákazníkov

Vám sa stačí ozvať na ahoj@webnato.sk

Spravujeme stránky na Facebooku firmám z rôznych odvetví.
Pre nás to znamená, že vieme, čo na Facebooku funguje.
Pre vás to znamená, že máte prístup k silnému know-how.Správa Facebooku od roku 2009

Koľko stojí správa firemného Facebooku?

Rozhodne menej ako váš ušlý zisk zo zbabranej komunikácie. Profesionálna aktivita vašej firmy na sociálnych sieťach stojí trojcifernú sumu mesačne. Ktoré číslo je prvé? To už závisí od rozsahu spolupráce, vašich potrieb a cieľov, ktoré budeme spolu úspešne plniť. Mimochodom, dobrá komunikácia vašej firmy je na nezaplatenie.

Vyžiadajte si presnú cenovú ponuku

Toto budú naše ďalšie kroky

Najprv zhodnotíme vašu súčasnú situáciu a to, čo ste dodnes na Facebooku porobili alebo neporobili. Potom vám navrhneme komunikačnú stratégiu a základný redakčný plán. Keď s ním budete OK, začneme na vašej stránke aktívne komunikovať podľa dohody. To sa týka aj odpovedania fanúšikom, riešenia sťažností a reklamácií. Navyše, každý mesiac od nás dostanete krásny report.

Prvý krok: musíte sa nám ozvať
Webnato - online marketing

Kto sme?

Sme malý tím marketérov, webdizajnérov a podobných –érov pod hlavičkou Webnato s. r. o. Je pravdepodobné, že vaše zadanie prevezme Andrej Majláth. Andrej sa venuje najmä klientom z automobilového, IT, herného, výrobného a cestovateľského segmentu. Vďaka tejto kombinácii má čerstvú hľavu plnú (aj) dobrých nápadov a netrpí kreatívnymi suchotami. Väčšinou.

Nebude lepšie ísť na kávu?

Štatistiky za uplynulý kvartál hovoria,
že sme našim klientom zabezpečili:


573
FB príspevkov

120 634
likes & comments

34 230 eur
platenej inzercie

4 550
nových fans


Chceme, aby firmy na Slovensku komunikovali cez sociálne siete atraktívne, kontinuálne a aby mala táto komunikácia pozitívny vplyv na ich biznis. My chceme len dobrých klientov a vy chcete len dobrých marketérov. It's a match!